موضوعات

آمار سایت
» بازدید امروز: 39
» بازدید دیروز: 11
» افراد آنلاین: 1
» بازدید کل: 20797
» تعداد مطالب: 25
نام تان را تغییر دهید ، آیفون 7 هدیه بگیرید
یک شرکت رایانه‌ای در شهر کیو اوکراین اعلام کرد به هر کس که رسما نامش را به آیفون 7 تغییر بدهد، یکی از این گوشی ها را هدیه می‌دهد و یک مرد اوکراینی این کار را کرد و نامش را به آیفون سیم (سون) تغییر داد.

به نقل از آسوشییتد پرس، یک مرد اوکراینی رسما نام خود را به آیفون هفت (iPhone 7) تغییر داد. او پس از این‌که یک فروشگاه محصولات الکترونیک پیشنهاد داد به 5 نفر اولی که نامشان را به نام آخرین تلفن همراه ساخت شرکت اپل تغییر بدهند یک آیفون 7 هدیه می‌دهد، به این کار تن داد و رسما نامش را عوض کرد.

این مرد 20 ساله که حالا نامش آیفون سیم (سون) است، پس از تغییر نام هدیه خودش را دریافت کرد اما گفت که هنگامی که بچه دار شود، مجددا نامش را به ام قبلی خود «الکساندر تورین» تغییر خواهد داد.

ظاهرا این مرد سود خوبی از این معامله برده است، چون تغییر نام در اوکراین فقط 2 دلار خرج برمی‌دارد در حالیکه قیمت آیفون 7 در اوکراین از 850 دلار شروع می‌شود.

دوستان و خانواده سیم ابتدا از این کار وی شوکه شدند اما بعدا از این ایده او حمایت کردند.

خواهر او «تلیانا پانینا» می‌گوید: «قبول این موضوع و باور آن دشوار است. هر کسی در این عالم یک طوری می‌خواهد خودش را مطرح کند، پس چه عیبی دارد که کسی دست به چنین کاری بزند؟»
 
بازدید : 426 بار
0
0
نظر سنجی
در مورد کدام موضوع ها مطالب بیشتر ارائه شود ؟

اینترنت پرسرعت
ویندوز
شبکه
امنیت
فناوری اطلاعات
موبایل